Micelární a pleťová voda Med & mateří kašička, panthenol

Unikátní čistící a odličovací pleťová voda v BIO formulaci bez konzervačních látek, bez parabenů, bez tenzidů, bez parfémů, bez silikonů, ropných produktů, aj.

Počet kusů
Cena s DPH: 110 Kč
Cena bez DPH: 90 Kč
skladem

Popis zboží

Přitom s výtečnou čistící účinností pro všechny typy pokožky. Obsahem aktivních látek (karnosin, kyselina azelaová, panthenol, niacinamid, glycerin, allantoin, lipoamin a vzácná mateří kašička) navíc zajišťuje hydrataci pleti omezením glykace bílkovin snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky, dodává bioaktivní aminokyselinu glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce aj. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně. Neobsahuje líh.

Použití: Na odličovací tampon naneste micelární vodu a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Na noc naneste přípravek dlaněmi na obličej, dekolt apod. nechejte volně zaschnout a po mnoho hodin působit.

Vyrobeno v Bio formulaci, neobsahuje silikony, parabeny, SLES ani ropné produkty. Výrobek šetrný k Vám i k přírodě. Moderní, elegantní, efektivní. Pro Vaši krásu a zdraví

Parametry a specifikace

Obsah
AQUA, PANTHENOL, CYPRYLOYL GLYCINE, GLYCERIN, ALLANTOIN, AZELAIC ACID, ROYAL JELLY, CARNOSINE, NIACINAMIDE SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN CAPRYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Přidat hodnocení

Tetyana R.

13. 10. 2021  16:18

velice přijemny a učinný produkt

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací