Mycí gel pro intimní hygienu a mateří kašička

Bio mycí gel pro intimní hygienu je tekuté, velmi vydatné krémové mýdlo pro každodenní intimní hygienu moderní ženy, ojedinělé svým velmi nízkým pH a v důsledku vysokého obsahu kyseliny mléčné.

Počet kusů
Cena s DPH: 110 Kč
Cena bez DPH: 90 Kč
skladem

Popis zboží

Zdravé poševní mikroklima produkuje značné množství kyseliny mléčné, které chrání sliznici před vniknutím a přemnožením škodlivých mikroorganismů a před následnou nepříjemnou infekcí. Při používání běžných tekutých mýdel nebo zvláště zcela nevhodném použití běžného kusového mýdla, které je vždy alkalické, dochází k neutralizaci kyselého vaginálního prostředí a k možnosti vzniku vleklých infekcí (bakteriální infekce, trichomoniáza, kvasinkový zánět aj.). Mycí gel pro intimní hygienu je jemný a nedráždivý, je nenahraditelný při denní intimní hygieně a při prevenci vaginálních infekcí. Přípravek je vyroben v bioformulaci, bez SLS, SLES, neobsahuje ropné produkty, parabeny, ethoxyláty ani silikony, je použita hypoalergenní lehká parfemace. Přípravek dále obsahuje med a oblíbený propolisový extrakt, který se v lidovém léčitelství s oblibou používá jako přírodní proti mikrobiální složka.

Parametry a specifikace

Obsah
AQUA, C 14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LACTIT ACID, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, PANTHENOL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, BEE HONEY, PROPOLIS EXTRACT, CARAMEL
Objem
260 ml

Přidat hodnocení

Věra B.

6. 9. 2021  13:55

Krásně voní, pokožka je hebká, za mě supr

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací